В Шацькому районі відбувся День донора

Донорство – благородна і почесна місія, яка дозволяє врятувати життя хворим на тяжкі хронічні захворювання, потерпілим від опіків, аварій та катастроф, а також зараз – військовим, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО, пише ШАЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Шацьку РДА.

29 березня  приміщення Шацького лісового коледжу імені В.Сулька стало місцем зустрічі небайдужих людей, патріотів, що прийшли підтримати наших захисників і здати для них кров.

Всього здало кров 102 особи, але бажаючих було значно більше. Найбільш активними учасниками виявились учасники АТО, медики, державні службовці, студенти лісового коледжу та громадськість.

Організатори висловлюють вдячність всім, хто здав кров, якої вкрай бракує для спасіння людей, та закликають не бути байдужими – прийняти участь у наступному Дні донора. Адже донорство – це найменше, що може зробити кожний з нас для порятунку іншого життя.

Ми пишаємося активною громадськістю, яка весь час військового конфлікту стають плечем до плеча при кожному заклику і допомогають нашим лікарям рятувати бійців. Такі заходи – найкращий індикатор розвитку суспільства.

Висловлюємо слова вдячності Шацькій районній лікарні за сприяння розвитку донорства, адже дуже багато людей у таких акціях стали донорами вперше;  Володимир-Волинській станції переливання крові, яка завжди самовіддано приймає неймовірну кількість донорів  та вдячні кожному, хто здав кров, виявив небайдужість, продемонстрував національну свідомість.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району