В Іваницькому районі провели підсумки робіт – ЛОКАЧІ СЬОГОДНІ

В Іваницькому районі провели підсумки робіт

28 березня голова районної державної адміністрації Лілія Кревська звітувала про роботу райдержадміністрації у 2016 році. Про це пише сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на Іваницьку РДА.

Проведення публічного звіту головою райдержадміністрації є нововведенням, пов’язаним з вступом у дію в травні минулого року нової редакції Закону України «Про державну службу».

Відповідно до статті 45 цього нормативного акту керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

Мета публічного звіту – належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності відповідного органу виконавчої влади.

Публічний звіт про роботу районної державної адміністрації був оприлюднений на офіційному сайті 15 березня цього року.

У вступному слові керівник виконавчої гілки влади району зазначила, що з метою вирішення актуальних питань життєдіяльності району основні дії влади зосереджені на організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку району. Особлива увага приділялася питанням належного функціонування соціальної сфери, забезпечення сталої роботи підприємств, установ та організацій району, агропромислового комплексу та наповнення бюджетів усіх рівнів, а також  надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, учасникам АТО, вимушеним переселенцям, зменшення споживання природного газу,  енергозбереження, децентралізації, об’єднання територіальних громад, розвитку системи надання адміністративних послуг та підвищення їх якості.

Характеризуючи досягнення, Лілія Богданівна детально проаналізувала роботу кожної галузі, подякував усім керівникам за добросовісне виконання поставлених завдань. А також зауважила, що у 2017 році доведеться докласти максимум зусиль, для того щоб вирішити ряд важливих завдань, які включені в програму соціально-економічного розвитку району.

Окрім того, Лілія Кревська висловила впевненість у свідомому ставленні керівників місцевих рад до процесу децентралізації в районі та наголосила  на позитивах створення ОТГ. У грудні минулого року на території району утворилися  три  об’єднані громади:

Литовезька ОТГ, до складу якої увійшли Литовезька , Заболотцівська , Заставненська, Мовниківська сільські ради, бюджет яких у 2016 році становив 1,7 млн. грн., а 2017 році – 7,9 млн.грн в 4 рази більше;

Поромівська ОТГ, до складу якої увійшли Поромівська та Бужанківська сільські ради, бюджет яких становив у 2016 році – 1,2 млн.грн., а 2017 році – 9,7 млн. грн. в 7 разів більше;

Павлівська ОТГ, до складу якої увійшли Павлівська, Завидівська, Жашковичівська, Переславичівська, Риковичівська, Топилищанська, Старопорицька сільскі ради, бюджет яких у 2017 році становив 3 млн.грн., а в 2017 році – 5,2 млн.грн майже в 2 рази більший.

До звіту голови райдержадміністрації долучились керівники структурних підрозділів РДА, завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій райдержадміністрації Людмила Обштир, начальник відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації Олена Кислюк, завідувач центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ірина Кузьмук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Яцик, в.о. начальника відділу освіти  та молоді райдержадміністрації Світлана Король, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Гринюк, заступник головного лікаря Іваничівської центральної районної лікарні Алла Баранчук, головний лікар Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги Роман Киця, начальник відділу культури райдержадміністрації Олена Шумик, які надали детальну інформацію щодо роботи відділів та управлінь райдержадміністрації.

На завершення Лілія Богданівна зазначила, що все, чого ми досягли – результат співпраці структурних підрозділів райдержадміністрації з районною, селищною та сільськими радами,  депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району. Адже втілення в життя наміченого можливе лише при умові дієвості всіх зацікавлених сторін – органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів, територіальних громад, їх солідарної відповідальності за стан справ у районі.

Підсумовуючи свій виступ голова РДА сказала: «Я дякую всім, хто долучився до виконання завдань, які стояли перед райдержадміністрацією у 2016 році, сподіваюсь і надалі на співпрацю, взаєморозуміння, адже мета в нас одна – покращення добробуту жителів нашого району і мир в країні».

Джерело: ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*