В Іваничах пройшов захід «Здоровий спосіб життя»

В рамках проекту «Школа безпеки та порядку» в Іваничівському районному центрі зайнятості відбувся захід «Здоровий спосіб життя» для шукачів роботи. До участі в семінарі запросили майора внутрішньої служби Івана Прилуцького Іваничівського міськрайонного відділу з питань пробації (виправлення), пишуть ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на Іваницьку РДА.

Іван Прилуцький звернув увагу присутніх, що саме насильство в сім’ї є причиною негараздів. Адже це – “будь-які умисні дії фізичного, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім‘ї у ставленні до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права й свободи члена сім‘ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров‘ю”. Отже, жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б‘є чоловік; дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима; хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка; старенька бабуся, що її ненавидять власні діти.

Іван Прилуцький зауважив, що в 2016 році відбували покарання у вигляді громадських робіт по Іваничівському районі понад дев’яносто осіб, котрі вчинили дії, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві. А злочин, який вчиняє неповнолітній, падає на плечі батьків та опікунів. Саме тому додаткова увага до наших дітей та членів сім’ї часто попереджає жахливі наслідки. Приємною стала інформація, що в 2017 році кількість підліткових правопорушень у Іваничівському районі суттєво знизилась.

Відділ із питань пробації, надає молоді, яка оступилася в своєму житті, шанс виправитись та зрозуміти сенс справжнього життя: здобути професію, знайти роботу, створити сім’ю і стати відповідальними за вчинення своїх дій. На обліку в центрі зайнятості у пошуку роботи перебуває як молодь, такі старші шукачі роботи, в яких є діти, онуки, племінники. Тому саме навчання на заняттях «Школи безпеки та порядку» допоможе правильно виховувати своїх чад.

Джерело: ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району