У школах та бібліотеках району облаштували куточки слави

Утвердження в суспільстві розуміння необхідності захисту держави, підвищення статусу українського воїна, впровадження новітніх національно-патріотичних цінностей, гідне вшанування борців за незалежність країни – надважливі завдання влади усіх рівнів та громадськості. Відтак, реалізація тематичних інформаційних кампаній є головним лейтмотивом виконання цих завдань, пише КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Камінь-Каширську РДА.

У минулому році з ініціативи відділу інформаційної політики облдержадміністрації було започатковано проект «Герої – серед нас». Перший етап, котрий ознаменувався відкриттям однойменної фотовиставки, відбувся в обласному центрі в День захисника України, 14 жовтня 2016 року. Другий етап проекту орієнтований на заклади освіти та культури районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

Отож, у школах та бібліотеках Камінь-Каширщини облаштовано куточки слави з використанням поліграфічних матеріалів проекту «Герої – серед нас».

– Виховання молоді, в першу чергу, повинно здійснюватися на прикладах героїчної боротьби українського народу, – вважає голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук. – На цих світлинах – люди, які формують обличчя нашої держави та уособлюють патріотизм, мужність і незламність.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району