У Локачах говорили про захист прав дити

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Повідомляє сайт ЛОКАЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Локачинської РДА.

17 січня  2018 року перший заступник голови  райдержадміністрації Наталія Сафронова провела засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

Учасники сьогоднішнього засідання повторно розглянули  заяву жительки Локачинського району щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька дитини, а також розглянули питання щодо залишення без батьківської опіки та піклування неповнолітньої дитини, яка проживає в одному з сіл району

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району