У Горохові захищають права дітей

28 березня голова райдержадміністрації Любов Матвєєва провела робочу нараду з окремими керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань і завдань з їх вирішення у сферах, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, управліннями, відділами райдержадміністрації та територіальними органами виконавчої влади на місцях. Про це пише ГОРОХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Горохівську РДА.

Окрім того, проінспектовано проблеми та перспективи організації роботи з неповнолітніми службою у справах дітей райдержадміністрації, обговорено засоби профілактики шкідливих звичок та злочинності серед дітей. Інформувала Тетяна Карпук, в.о.начальника служби у справах дітей райдержадміністрації. Однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства є неналежне батьківське виховання дітей, адже не всі відносяться сумлінно до виконання батьківських обов’язків.

В ідеалі родина – це місце, де завжди піклуються про тебе, де чекають кожного дня і все тобі пробачають, де люблять тебе тільки за те, що ти — це ти, за самий факт твого існування, бо ти — рідна людина назавжди. На превеликий жаль, трапляються сім’ї, які безвідповідально ставляться  до виховання та утримання своїх дітей, саме тому службою у справах дітей спільно з зацікавленими органами проводяться профілактичні рейди по обстеженню даних сімей. З батьками проводиться профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, а також їх попереджають про правові наслідки такої поведінки.

Служба у справах дітей, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства, позаяк сприяє забезпеченню реалізації права дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Джерело: ГОРОХІВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району