На Волині провели захопливий урок для учнів

На Волині політична партія «Розумна сила» підтримала зусилля місцевих колекціонерів та бібліотекарів щодо формування пізнавального інтересу у школярів, про це повідомляє сайт Луцьк Сьогодні.

Луцький міський осередок політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» започаткував співпрацю з Волинською асоціацією колекціонерів «Паритет» та обласною бібліотекою для дітей.

У рамках заходу 1 лютого в обласній дитячій бібліотеці відбувся пізнавальний та захопливий урок для учнів гімназії №4 ім. Модеста Левицького.

Представник «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Юлія Рубінська взяла участь у презентації виставки-колекції олівців голови асоціації Анатолія Сєркова та відзначила призами переможців інтелектуальної вікторини та учасників презентації.

У своєму виступі Юлія Рубінська відмітила, що колекціонування завжди спричиняє підвищений інтерес до цивілізаційних надбань, стимулює до самостійного пошуку інформації, розширює світоглядний горизонт. Тому ініціативи щодо формування пізнавального інтересу у школярів і розвитку критичного мислення знаходять підтримку «РОЗУМНОЇ СИЛИ».

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району