На Волині планують покращують медицину

30 березня, на базі Камінь-Каширської центральної районної лікарні відбулося виїзне засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участі членів колегії, головних лікарів територіальних медичних об’єднань, центральних районних, міських лікарень, обласних лікувально-профілактичних закладів, центрів первинної медико-санітарної допомоги. Засідання проводив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, пише КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Камінь-Каширську РДА.

Голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук та голова районної ради Віктор Сус взяли участь у роботі колегії.

З інформаційними довідками про стан надання медичної допомоги населенню Камінь-Каширського району виступили головні лікарі центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Потягайло та Ігор Соловей. Вони зупинилися на основних моментах роботи у 2016 році, озвучили відповідні показники та окреслили головні завдання і плани на перспективу.

Присутні заслухали доповіді, а потому взяли слово спеціалісти відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації. За їхніми словами, в цілому функціонування медичної галузі району заслуговує на позитивну оцінку.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району